Wysyłka i zwroty

Wysyłka

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej i Operatora Logistycznego GlobKurier.pl pośredniczącego w  świadczeniu usług kurierskich przez firmy: DHL, DPD, UPS, FedEx,  GLS, K-EX.

Koszty wysyłki:

Kurier - przedpłata: 10zł brutto
Kurier - płatność przy odbiorze: 14zł brutto
List polecony priorytetowy - przedpłata: 10zł brutto
Zakupy powyżej 200zł wysyłamy na nasz koszt.

Zwroty

1. Kupujący konsument ma prawo, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" do pobrania pod linkiem: tutaj i wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres:

Galant
Wojciech Adamczyk
Poręba Górna 12d
32-340 Wolbrom


3. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony.

4.To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta).